Maaarket.pl – najpopularniejsze produkty w jednym miejscu
Maaarket.pl – najpopularniejsze produkty w jednym miejscu
Elektroniki użytkowej

6 niezbędnych akcesoriów do telefonu komórkowego

Telefon komórkowy stał się ważną częścią naszej codzienności. Dzięki niemu wyrażamy świadomość technologiczną, a także nasz styl i osobowość. Z tego powodu polecamy Ci 6 niezbędnych akcesoriów do telefonu komórkowego.

#1: Wyraź swoją osobowość

Zawsze masz przy sobie telefon komórkowy. Każdy może go zobaczyć, kiedy wyjmujesz go z kieszeni. Z tego względu telefon jest świetnym sposobem na wyrażenie swojej osobowości i wyczucia stylu. Nie ograniczaj się tylko do etui na telefon! Możesz całkowicie odmienić wygląd swojego telefonu komórkowego przy użyciu prostych gadżetów.

Wybierz spośród różnych wzorów specjalnych naklejek, które najlepiej do Ciebie pasują. Możesz przykleić je na etui lub na sam telefon komórkowy. Wszystkim tym, którzy lubią tworzyć lub chcą nadać swojemu telefonowi wygląd premium, proponujemy zastosowanie uniwersalnej folii węglowej. Folia pod wpływem ciepła lekko się skurczy i zmieni kształt. W ten sposób będzie dobrze przylegać nawet do zaokrąglonych części telefonu komórkowego.

#2: Słuchanie muzyki bez kabli

Bezprzewodowe słuchawki to niezbędny dodatek do telefonu komórkowego. Zapewniają prywatność podczas słuchania muzyki lub oglądania śmiesznego wideo.

Bezprzewodowe słuchawki umożliwiają większą swobodę ruchów, ponieważ podczas chodzenia nie plączą nam się żadne kable. Młodzi ludzie postawią przede wszystkim na modele z wysoką jakością dźwięku, który jest ważny przy słuchaniu muzyki czy oglądaniu filmów na wycieczce szkolnej.

Ci, którzy nie mogą się rozstać z telefonem komórkowym ani na sekundę, oprócz słuchawek będą potrzebowali jeszcze powerbanku. Niektóre słuchawki są wyposażone również w wygodną stację ładującą, która działa jak powerbank. Dzięki temu nie musisz się już martwić o rozładowaną baterię, ponieważ zyskasz możliwość naładowania nie tylko słuchawek, ale również telefonu komórkowego.  
 
Każdy, kto często rozmawia przez telefon, będzie pod wrażeniem słuchawek przeznaczonych do rozmów w trybie głośnomówiącym. Poczujesz dzięki nim większą swobodę podczas rozmowy, a jednocześnie będziesz mieć obie ręce wolne. Do komfortowej komunikacji wystarczy jedna słuchawka – pozwoli Ci to również zachować świadomość otoczenia. To szczególnie ważne dla zachowania bezpieczeństwa podczas prowadzenia samochodu. 

#3: Zadbaj o swoją prywatność 

Na naszych telefonach komórkowych przechowujemy różne cenne pamiątki, takie jak zdjęcia z wakacyjnych podróży czy fotografie dzieci, a także bardziej wrażliwe dane. Dbałość o prywatność i bezpieczeństwo telefonu ma w związku z tym ogromne znaczenie. Oprócz firewalla, który chroni oprogramowanie telefonu, wybierz też ochronę mechaniczną. Nasza osłona zakrywa przedni aparat, gdy go nie używasz. Osłona pozwala szybko i łatwo odsłonić aparat, kiedy go potrzebujesz. 

#4: Używaj uchwytu na telefon

Nie musisz już szukać miejsca na odłożenie telefonu komórkowego podczas jazdy. Uchwyty na telefon do Twojego samochodu zapewniają pełny widok na ekran telefonu podczas jazdy. Niektóre uchwyty samochodowe umożliwiają również ładowanie telefonu. 

Jeśli lubisz jazdę na rowerze, wybierz silikonowy uchwyt. Wystarczy przymocować go do kierownicy. Konstrukcja takiego uchwytu zapewnia amortyzację drgań kół nawet na żwirowych drogach. Zawsze będziesz mieć telefon komórkowy w zasięgu wzroku, nawet podczas jazdy na rowerze.

#5: Podłącz telefon do telewizora 

Następny gadżet zachwyci szczególnie osoby, które nie mają Smart TV. Mały adapter umożliwia wyświetlenie ekranu telefonu na telewizorze. Teraz możesz oglądać zabawne filmy online ze znajomymi lub zaaranżować szybkie i wygodne kino domowe. Bez przewodów i skomplikowanych połączeń. Bezprzewodowy adapter HDMI umożliwia również korzystanie z większego ekranu podczas grania w gry mobilne.


#6: Zadbaj o swoje kable

I na koniec… Wszyscy wiemy, jak dobrze jest mieć dodatkowy kabel do ładowania. Ostatnio na rynku pojawiły się rewolucyjne kable magnetyczne, które doskonale nadają się do ładowania różnych telefonów komórkowych. Zwykle są one wyposażone w trzy najpopularniejsze złącza: micro USB, USB C i 8-pinowe. Wystarczy tylko podłączyć magnetyczne złącze do kabla. Zmiana złącza jest dziecinnie prosta. Młodym ludziom szczególnie spodobają się kable LED z pływającym podświetleniem, które sygnalizuje ładowanie. 

Gdy nie używasz kabli, po prostu zwiąż je opaską lub zepnij za pomocą klipsów. Dzięki temu w mgnieniu oka zaprowadzisz porządek na biurku lub w szafce.

Teraz możesz również dać swoim ulubionym kablom nowe życie za pomocą zestawu do naprawy kabli. Jeśli kabel jest po prostu zużyty, można go z łatwością naprawić bez wiedzy z zakresu elektryki.